Капітал-Інвест, Центр експертиз та бізнесу

Пропонуємо

Контакти
Адреса:
21000, м. Вінниця, вул. Пирогова, 74, оф. 17
Контактна інформація:
Тел.: (0432) 50-94-15, (0432) 50-94-16, (097) 478-42-55
Факс:
Email: kapitalinvest.ceb@gmail.com
Сайт: kapital-invest.com.ua
Карта
Статистика
Сьогодні:
Відвідувачів - 11
Показів - 14

За поточний місяць:
Відвідувачів - 214
Показів - 813

Підприємство „ЦЕБ «Капітал - Інвест» є однією зі стабільних, надійних інвестиційно-консалтингових компаній, що динамічно розвивається і займає чільне місце в бізнес-колах Подільського регіону. Підприємство володіє бездоганною діловою репутацією, має значний корпоративний ресурс, привабливий імідж, високий коефіцієнт ділової активності, перспективні точки росту, використовує передові інформаційні технології, характеризується на ринку бізнес-послуг як фінансово-стабільна компанія.

В процесі взаємодії суб’єктів економічних відносин, виникає потреба в визначенні ринкової вартості того чи іншого майна. Саме тому, ми зможемо допомогти Вам, оскільки головна стратегічна ідея послуг ТОВ „Капітал-Інвест” - виконання оціночних послуг та аналітичних функцій по ринковій вартості будь-якого майна для Вашого бізнесу.

Компанія надає послуги

 - оцінка нерухомості (житлова, комерційна та виробнича)
 - оцінка земельних ділянок
 - відведення та приватизація земельних ділянок
 - оцінка транспортних засобів та с/т
- бізнес-планування та фінансовий аналіз підприємств
- інвестиційний консалтинг, в т. ч. оцінка інвестиційних проектів, залучення інвесторів.
 - оцінка інтелектуальної власності та ЦМК
 - оцінка цінних паперів(акції ,векселі та ін)
 - переоцінка основних фондів з метою переходу на МСФО
 - оцінка рухомого майна
 - оцінка обладнання та технологічних ліній.
 - матеріальний збиток для страхових компаній(автотранспорт, майно)
 - управління нерухомістю, брокеридж - маркетингові дослідження ринків
 - будь-які землевпорядні роботи

Висновки оцінювача використовуються і є необхідною умовою у випадках багатьох нотаріальних дій, купівлі-продажу, заставі, іпотеці, інвестуванні, продажі з аукціону, страхуванні, оподаткуванні, даруванні, оформленні спадщини, переоформленні майна, переоцінки основних засобів підприємств, визначенні статутного фонду, ліквідації та санації підприємств, визначенні матеріального збитку транспорту та нерухомості, при переділі майна, оренді ,приватизації нерухомості різних форм власності, приватизації та відведенні земельних ділянок та інших правових діях.

Особливу увагу звертаємо керівників та головних бухгалтерів на переоцінку основних фондів підприємства. В умовах економічної кризи та фінансової нестабільності цей захід допоможе значно зекономити кошти підприємства і використати їх для розвитку бізнесу, а не для оподаткування.

Багато практичних та юридичних питань виникає стосовно приватизації землі, видачі державних актів на землю, оцінки земельних ділянок. Звертайтесь - Ваші проблеми стануть нашим раціональним вирішенням.

Наша мета-покращити фінансовий стан та імідж підприємства-партнера, укріпити і підтримати ім’я його через збільшення кількості надійних клієнтів.

Якщо у Вас хороші інвестиційні пропозиції, співпраця буде особливо корисною, адже тоді ми виступаємо як партнери при досягненні спільної мети. Чому Вам бажано звернутись саме до нас?

По-перше , наш колектив- це ТВОРЧА ПРОФЕСІЙНА КОМАНДА, що складається з підготовлених спеціалістів.

По-друге – наявність достатньої кількості спеціалістів сприяє оперативно і вчасно виконувати замовлення – це одна з наступних переваг нашої оціночної організації.

По-третє- велика увага приділяється постійному навчанню персоналу, забезпеченню і формуванню бази даних.

По четверте –ми пропонуємо повний перелік послуг, маємо відповідні сертифікати та ліцензії Є членом громадських організацій: Українського товариства оцінювачів, Асоціації фахівців оцінки, Ліги оцінювачів землі.

По п’яте – у стосунках з клієнтами пріоритетними для нас є принципи чесності, коректності, конфіденційності та відкритості. На практиці це втілюється в життя створенням максимально комфортних умов обслуговування, організації консультацій по всіх питаннях, які пов’язані з бізнесом клієнта. Ми завжди будуємо свої ділові стосунки на основі взаємовигідного партнерства, поваги і довіри. Гнучка тарифна політика компанії дозволяє забезпечити індивідуальний підхід до клієнта, пропонувати оптимальні рішення щодо комплексу послуг і зручних схем роботи.

Спеціалісти ТОВ ЦЕБ «Капітал-Інвест» готові надати Вам більш докладну інформацію і консультацію за тел.: 8-0432-509415,8-0432-683383, 8-097-4784255 8-093 -460 02 52

м.Вінниця вул. Пирогова, буд. 74/17. м.Хмельницький, вул. Проскурівська, 7